── ATSILIEPIMAI ──

 • Viktorija Šatkauskienė

  Edvinas yra žmogus, kuriuo galima pasitikėti ir patikėti savo kūną.

  O tas pasitikėjimas, grindžiamas profesionalumu, didžiule kantrybe klientui, kuris eina per skirtingas būsenas, pradedant sporto kelią.

  Sportuojant kyla įvairių minčių - kodėl to nedaryti, svoris krenta per lėtai, ar tikrai ne per daug valgau, ar tikrai jis nemeluoja, o gal blogai, kad skauda raumenis, o gal reikėtų pabadauti… ir daugybė kitų chaoso apraiškų, kurias Edvinas profesionaliai transformuoja savo ramybe, logiškais paaiškinimais ir ilga patirtimi.

  Visos dvejonės išsisklaido, kai pasitiki juo ir darai tai, kuo jis dalinasi.

  Jis “ netaupo “ savo jėgų treniruotėse, atiduoda žmogui daugiau negu, kad klientas jam susimoka. Gauni tokią palaikymo ir džiaugsmo energijos bombą iš jo ir dar matai kaip žmogui svarbu, jog Tau sektųsi.

  Esu labai dėkinga Edvinui už meilę sportui, už meilę sveikatai, už meilę savo širdies ritmui, miegui ir mažam kortizolio lygiui. Jis turi prigimtinį talentą išgydyti žmogaus kūną, pajausti jo traumas ir bėdas.

  Rekomenduoju kiekvienam žmogui sportuoti su juo. Žinau, kad ir ko jis imsis - tai bus aukščiausiam lygmenyje, nes jo pagarba ir meilė žmogui, aukščiau už viską.

  Sporto treneris - nr. 1

 • Andrejus Novikovas

  Edvinas Keblikas yra kvalifikuotas, rimtas treneris. Jis yra įžvalgus treneris, nes jau pirmos pažinties metu, greitai diagnozavo mano netaisyklingos kūno laikysenos, raumenų masės problemas. Edvinas yra kompetentingas treneris, nes visi jo pasiūlyti pratimai davė gerų rezultatų, pagerino mano savijautą, laikyseną. Edvinas yra tolerantiškas, turintis humoro jausmą treneris. Per visas treniruotes neišgirdau įžeidžiamo, nepagarbaus žodžio, su juo buvo lengva ir linksma bendrauti. Todėl siekiantiems pagerinti savo laikyseną, užauginti raumenų masę ar pagerinti sveikatą apskritai, siūlau kreiptis į Edviną Kebliką.

  Pagarbiai, Mykolo Romerio universiteto profesorius dr. A. Novikovas

 • Guoda Pukinskienė

  Esu labai dėkinga Edvinui kaip nuostabiam profesionalui ir kaip įdomiam ir įkvepiančiam žmogui!
  Man jis – žmogus, absoliučiai pakeitęs požiūrį į kūną, davęs supratimą kaip jis veikia ir funkcionuoja.
  Eilę metų kentejau stiprius nugaros skausmus. Dėl to pradėjau sportuoti ir ieškojau pagalbos. Tai, kad patekau pas tokį trenerį, man buvo didelė dovana!
  Edvinas padėjo atsikratyti visų nugaros skausmų, išmokė kaip atpalaiduoti raumenis, kaip stiprinti raumenyną ir visą kūną.
  Šis treneris tikrai yra treneris is pašaukimo – jam nuosirdžiai rūpi kiekvieno kliento individuali situacija, jis kiekvienu atveju sudėlioja programą pagal žmogaus sveikatos ir kūno buklę, jis kartu seka progresą, motyvuoja, išaiskina ir moko technikos. Treniruotės metu visada spėjam efektyviai pasportuoti, nuoširdžiai pabendrauti ir smagiai pasijuokti.
  Iš treniruotės išeini pasikroves 150% tiek fiziskai, tiek emociškai!

 • Mantas Kertenis

  Su Edvinu sportuojame jau tris metus. Susitikome kaip tik tuo metu, kai aš nusprendžiau pakeisti sporto klubą ir ieškoti kažko naujo - likimas mus suvedė su Edvinu. Sutarėm dėl vienos asmeninės treniruotės, paskui dėl penkių. Jis mane treniruoja iki pat dabar. Per tuos metus stebėjau stubinantį, jo kaip trenerio, progresą, bei didžiules davasines bei materialines investicijas į tai ka jis daro, kuo tiki ir tai ko siekia. Kiekviena treniruotė su juo tai iškirtinis iššūkis man tobulėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Po kievienos treniruotės išeinu pakylėtas ir užmotyvuotas siekti daugiau. Tai treneris - draugas kuris suteikė man galimybę į kūno bei dvasios treniravimą pažvelgti kitu kampu. Edvinas atsižvelgia į kiekvieną savo klientą, išanalizuoja jo poreikius ir pritaiko asmeniškai.
  Jis žino, kad aš mėgstu būti "nukirstas". Tai ir kerta Kertenį.

  Mantas Kertenis triju vaiku tėvas!

 • Kotryna Brazaitytė

  Prieš ateidama sportuoti su Edvinu išbandžiau tikrai daug skirtingų sporto klubų ir asmeninių trenerių bet niekas nesugebėjo man parodyti sporto iš tokios pusės kaip Edvinas. Visada gaudavau komentarus kad turiu intensyviai mesti svorį valandas leidžiant prie cardio treniruoklių.
  Edvinas mane pasitiko su plačia šypsena ir visiškai kitokia metodika, kurios pirmoje vietoje buvo sveikatingumas. Treniruotes su juo visiškai pakeitė mano požiūrį į sporta, padėjo susitvarkyti su traumomis ir suprasti kaip sportuoti saugiai ir veiksmingai. Edvinas padėjo man ne tik sutvirtėti bet ir pamilti sportą. Ačiū!!

 • Ramūnas Naglius

  Kuo išsiskiri iš kitų trenerių, tai kad visada geros nuotaikos, visada su šypsena, sveikiniesi su visais lankytojais, noriai dalini patarimus.
  Pradėjus kartu sportuoti labiausiai patiko bendravimas, tiek jo laisvumas, tiek temų nervaržymas. Ir dar (kas iš tikro nustebimo) jog esi pats daug dalykų praėjęs, išbandęs ir panašiai, kas leidžia rasti priėjimą prie žmogaus, paaiškinti jam suprantama kalba. O profesionalumas, tai manau, pats kalba už save ir nieko naujo nepasakyčiau. Over all iš 10 duodu 30.

 • Aidas Vekerotas

  Puikus treneris!
  Sportuoju jau daugiau nei 20 metų, teko gyventi daugybėje miestų ir šalių, tame tarpe ir Australijoje, Sidnėjuje. Lankiausi labai daug sporto klubų, mačiau daug skirtingų sporto trenerių ir galiu drąsiai sakyt, kad Edvinas - vienas iš geriausių. Dėmesys klientui, pratimų išmanymas, neperspaudimas su krūviu, profesionalumas. Visi šie eptitetai puikiai tinka Edvinui. Kai su juo treniruositės - nebus taip, kad jūs darot pratimą, o treneris scrolina socialinius tinklus, su kazkuo susirašinėja ar snekučiuojasi ir nemato ar visus pakartojimus atliekat teisingai (o tokių trenerių teko matyti ne vieną Lietuvoje). Jeigu ieškote kokybiškų paslaugų - pataikėt būtent ten, kur reikia!

 • Kristina Kėvalaitė

  Treneris iš didžiosios T.
  Į savo darbą žiūri labai atsakingai, įsigilina į kliento turimas bėdas ir jas kartu padeda analizuoti ir išspręsti. Labai rimtai žiūri į savo profesiją ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją. Rūpestingas, draugiškas, dėmesingas, šiltas ir paprastas žmogus. O vedamos treniruotės ne tik pareikalauja daug jėgų, bet kartu yra labai įdomios ir kūribingos, nes visuomet sugalvoja įvarių pratimų variancių, kad sportuoti būtų tik dar sunkiau ir įdomiau. Dar noriu padėkoti ne tik už puikias treniruotes salėje, bet AČIŪ, kad turėjau galimybę išmokti ir Boxo pagrindų. Labai, laaabai stipriai rekomenduoju, tikrai Jūs su juo įsimylėsite sportą.

 • Dominyka Prakapaitė

  Edvinas vienas fainiausių ir nuoširdžiausių sutiktų trenerių, kuris vėliau tapo ir geru draugu. Jis atsižvelgė į mano fizinę būklę, disbalansus ir pagal tai sudarė tinkamą sporto programą, pagal kurią vedė treniruotes. Pamenu, kad kai jau kiek norėjosi dinamikos, jis pasiūlė man bokso treniruotes. Svarbiausia, ko jis išmokė - megautis procesu ir rezultatai ateis savaime, taip ir nutiko - jo deka ir pagalba susideliojau sau tinkantį sporto ir mitybos planą, kuris tapo mano kasdienybe.

 • Jonė Jonikaitė

  Esu dėkinga, kad pradėjau sportuoti būtent su Edvinu. Dabar suprantu kiek yra svarbu išsirinkti pirmą gerą trenerį, nes jis sudės visus pagrindus ir nuo to priklausys ar sportuosiu taisyklingai. Edvinas visiškas profesionalas, be galo dėmesingas, rūpestingas, pastebi kiekvieną klaidelę ir visada pataiso, kai reikia paspaudžia siekti geresnio rezultato! Be galo palaikantis ir įkvepiantis treneris! Ačiū!

 • Žiedūna Niekas

  Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sportuoti su Edvinu. Pirmosios treniruotės buvo susipažinimo, įvertino mano fizinę ir fiziologinę būklę. Ne tik kad supažindino su pratimais, jų atlikimo technika, sudarė treniruočių planą, tačiau daug dėmesio skyrė mano gyvenimo būdo pažinimui (dienos režimas, mityba, skausmai) tam, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai. Treniruotės nenuobodžios – kiekvienoje treniruotėje vis kas nors naujo, įdomaus, pritaikyto pagal mano pajėgumus ir problemas. Treniruočių metu visada aktyvus, energingas, geros nuotaikos, visas dėmesys visada sutelktas į treniruojamą žmogų. Padėjo susireguliuoti mitybą. Visada galiu kreiptis su įvairiais klausimais: tiek dėl pratimų atlikimo technikos, tiek dėl mitybos.

 • Eva Kozina

  Pats šilčiausias treneris apie kokį tik galėjau pasvajoti!
  Beprotiškai profesionalus, su juo sportuojant norisi visada nepasiduoti ir padaryti kuo daugiau Dėka jo, pradėjau gyventi be nugaros skausmo ir žinoma pamilau sportą! Ačiū Tau Edvinai!
  Nuoširdi rekomendacija!

 • Andrius Tacionis

  Edvinas - ambicingas treneris su daug siekiu savo trenerio karjeroje ir noro tobulėti. Žinau, jog Edvinui sportas svarbus dar nuo mokyklos laiku, todėl neabėjojau, kad būtent jis man padės siekti tikslu! Jo pagalba išmokau atlikti pratimus ir dabar sportuoju pagal asmeniškai parengta sporto plana. Linkiu Edvinui nesustoti siekti tikslu ir būti motyvuotam visada, taip kaip jis motyvuoja savo klientus!

 • Gerda Karaliūtė

  Edvinas yra savo srities profesionalas. Visada nuoširdžiai patars, taip kaip, turi būt. Jeigu skauda, sugebės patreniruot taip, kad išeitum su mažesniu skausmu arba išvis be jo. Treniruotė prabėga labai greitai. Aš esu iš tų, kur viena į salę neinu, nes man reikia, kad "papushintų". Džiaugiuosi atradus puikų trenerį ir kad užteko kantrybės su manim :)

 • Arminas Šimkus

  Su asmeniniu treneriu Edvinu turėjau ir asmenines treniruotes, ir sudarinėjo man asmeninį mitybos planą. Man labai patiko Edvino motyvacija, užsidegimas tam, ką daro, ir perteikiamas žinių bagažas. Rekomenduoju tikrai Edviną ir tiems, kam sportas tik neseniai atsirado gyvenime, ir tiems, kurie tikisi pagerinti savo formą, laikyseną, mobilumą ar kitus dalykus. 10/10!

 • Ugnius Olišauskas

  Edvinas yra puikus savo srities specialistas galintis padėti ne tik patobulinti išvaizdą, bet ir padėti su kūno disbalansais, kurie sukelia skausmus. Edvinas visada maloniai padeda ir pakonsultuoja mitybos ir sporto klausimais.

 • Saulius Tumanov

  Treneris iš dydžios raidės. Atsidavęs savo darbui. Dėmesingas smulkmenom. Turintis daug žinių apie žmogaus kūna. Treneruotė su juo, tai reiškia produktivi, energinga likusi diena. Ačiū jam už visa skirtą laiką.

 • Liliana Buinovska

  Norėčiau labai pasidžiaugti kad turiu tokią galimybę sportuoti su Edvinu. Profesionalumas, nuoširdumas, palaikymas - taip galiu apibūdinti šį puikų trenerį!

 • Domas Norus

  Edvinas - puikus asmeninis treneris. Zmogus turi daug ziniu apie sporta. Turiu problemu su alkunemis, jo zinios man padejo atrinkti tam tikrus pratimus tvirtinti suzeistas vietas. Treneris, kuris pades puikiai pagerinti kuno isvaizda, bei kuno mobiluma.